Gizlilik Bildirimimiz

Özlem Seyahat, Kredi kartı bilgilerinizi saklamaz veya kaydetmez. Bu bilgiler sadece SSL ile güvenliği sağlanmış ortamda bankaya iletilmek için kullanılır.

Özlem Seyahat, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, telefon numaranız ve bildirdiğiniz diğer bilgilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Özlem Seyahat, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Elektronik posta ile basın bültenleri göndermek, SMS ile bildirimler/duyurular göndermek, sorduğunuz sorulara cevap vermek, satın aldığınız yerler için bilet düzenlemek.

Kişisel Bilgilere, sadece Özlem Seyahat'in yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Özlem Seyahat, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak ziyaretçiler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Özlem Seyahat'e aittir.